Wysoka wygrana

W trzecim w tym roku sparingu AZS PWSZ Wałbrzych pewnie pokonał przedstawiciela czeskiej ekstraligi FC Hradec Králové aż 5:0. Pierwsze 30 minut było bardzo udane dla akademiczek, które aż trzykrotnie za sprawą Klaudii Miłek w 14', Dominiki Dereń w 19' i Małgorzaty Mesjasz w 30' (rzut karny) cieszyły się z goli. W tej części gry przeciwnik miał jeszcze szansę na odpowiedź, ale Czeszki w 40' trafiając w słupek zmarnowały jedenastkę i do przerwy było 3:0 dla gospodyń. W drugiej połowie bramki Klaudii Miłek w 49' i Emilii Bezdzieckiej w 82' podwyższyły wynik i ostatecznie AZS PWSZ Wałbrzych pokonał FC Hradec Králové 5:0.

AZS PWSZ Wałbrzych - FC Hradec Králové 5:0 (3:0)
Bramki: Klaudia Miłek 14', 49', Dominika Dereń 19', Małgorzata Mesjasz 30', Emilia Bezdziecka 82'
Skład AZS PWSZ: Urbańska, Aszkiełowicz, Gradecka, Mesjasz, Jelenčić, Jędras, Ratajczak, Dereń, Jaworek, Miłek, Bezdziecka oraz Iwańczuk, Klepatska, Smagur