Ponownie bez szans

Po przegranym meczu wyjazdowym 0:12 w pierwszym meczu rundy jesiennej również i tym razem rezerwy AZS PWSZ Wałbrzych okazały się gorsze od GKS Katowice przegrywając 1:7. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla podopiecznych Marcina Folca, które za sprawą Katarzyny Iwańczuk objęły prowadzenie, ale jeszcze przed przerwą lider rozgrywek nie tylko wyrównał, ale strzelił kolejne trzy gole i było 1:4. Po zmianie stron zawodniczki z Katowic trzykrotnie cieszyły się ze zdobycia bramki i pewnie zwyciężyły. Za tydzień AZS PWSZ II zagra ponownie u siebie, tym razem z SWD Wodzisław Śląski. Skład AZS PWSZ II: Wójcik, Szarko, Iwańczuk, Kroczak, Krawiec (46' Czerniachowska), Jędras (80' Kałużna), Klepatska (46' Furmankiewicz), Orszulak, Nawieśniak (80' Nowak), Basiak (60' Pełechata), Smagur.