Po zmianach z Czeszkami

W zbliżający się weekend planowo AZS PWSZ miał rozegrać aż dwa sparingi - z Błękitnymi Stargard Szczeciński i SV Lichtenberg 47, jednak obie te drużyny z przyczyn losowych nie będą w stanie przybyć do Wałbrzycha, natomiast w trybie awaryjnym udało się zorganizować mecz naszych dziewczyn z zespołem FC Hradec Králové. Jest to aktualny beniaminek ekstraligi czeskiej, który awansował na ten szczebel po zdobyciu tytułu mistrza drugiej ligi i obecnie zajmuje w tabeli 7. miejsce w stawce 8 ekip z dorobkiem 6 punktów w 11 spotkaniach (2 zwycięstwa i 9 porażek). Po porażce ze Slavią będzie to drugi tej zimy mecz AZS PWSZ z czeską drużyną i miejmy nadzieję, że tym razem uda się zwyciężyć i podtrzymać dobrą passę zapoczątkowaną wygraną z Olimpią Szczecin tydzień temu. Początek tego sparingu w niedzielę o godzinie 9 na boisku ze sztuczną trawą przy ulicy Ratuszowej - zapaszamy.