Bez Pucharu

Z powodu uczestnictwa dużej części zawodniczek w najbliższy weekend w finałach Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu w Katowicach w barwach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej AZS PWSZ Wałbrzych nie przystąpi do meczu ćwierćfinałowego Pucharu Polski z Górnikiem Łęczną, który zaplanowany był na sobotę. O terminie spotkania pucharowego klub dowiedział się w grudniu i od razu podjął działania mające na celu przełożenie tego pojedynku na inny termin, jednak jest to data wyznaczona sztywno przez PZPN i może zostać zmieniona tylko za zgodą rywala, a tej mimo próśb nie udało się uzyskać. Tym samym działacze AZS PWSZ stanęli przed trudnym wyborem, który uwzględniając duże tradycje akademickie klubu został dokonany na korzyść turnieju w Katowicach. AZS PWSZ Wałbrzych prosi kibiców o podejście ze zrozumieniem do ww. decyzji i zachęca do trzymania kciuków za nasze akademiczki podczas ich zmagań o Mistrzostwo Polski. Poniżej wywiad z trenerem Kamilem Jasińskim, w którym odpowiada on na pytania dotyczące całej sytuacji: