TS Mitech Żywiec na koniec rundy zasadniczej.

W ostatniej kolejce rundy zasadniczej obecnego sezonu Ekstraligi kobiet, 3 maja 2016 roku AZS PWSZ Wałbrzych podejmie trzecią aktualnie drużynę rozgrywek. W rundzie jesiennej drużyna z Żywca pokonała na własnym boisku podopieczne Marcina Gryki 2:1. Dwa bardzo szybko stracone gole ustawiły przebieg spotkania. Piłkarki AZSu próbowały jeszcze odrobić straty, ale udało im się wtedy, za sprawą Sofii Gonzales, strzelić jedynie bramkę honorową.

Najbliższe spotkanie będzie grą, która zadecyduje o miejscach obydwu drużyn w tabeli przed rundą play-off. Obie ekipy zapewniły już sobie miejsce w grupie mistrzowskiej i zmierzą się ze sobą jeszcze raz w ciągu najbliższych kilku tygodni. Ścisk w tabeli powoduje, że każdy jeszcze może zająć miejsce na podium rozgrywek. Emocji będzie więc dużo. Serdecznie zapraszamy na stadion przy ulicy Ratuszowej w Wałbrzychu.

AZS PWSZ Wałbrzych - TS Mitech Żywiec  - 3 maj 2016 roku o godzinie 15:00.     Pomóżcie naszej drużynie zdobyć kolejne 3 punkty!!!