Sukces w Izraelu

Trzy piłkarki AZS PWSZ zagrały turniej UEFA Development w Izraelu, a Polska zajęła w nim drugie miejsce. W reprezentacji wystąpiły Klaudia Miłek, Edyta Botor i Jessica Pluta. Nasza reprezentacja wygrała 2:1 z Turcja , 4:0 z Ukrainą i przegrała 0:1 z Izraelem. Dało to jej drugie miejsce za Izraelem, a przed Turcją i Ukrainą. Jednego z sześciu goli dla Polski zdobyła - w meczu z Turcją - Klaudia Miłek. Nasza ekipa wróciła do kraju w środę i teraz wałbrzyszanki już przygotowują się do meczu I ligi. Przed nami bardzo ważny czas decydujących spotkań o utrzymanie pozycji lidera I ligi. Już w sobotę 9.05 o godz. 15 AZS PWSZ zagra w Kluczborku z KKS Bogdańczowice. Tydzień później gramy u siebie ze Zrywem Gol Częstochowa.  Jest szansa, że ten mecz obejrzą studenci wielu polskich uczelni, bo tego dnia będą rozgrywane w hali Aqua Zdrój. finały AMP w koszykówce mężczyzn.  Drugi nasz zespół w III lidze w najbliższy weekend pauzuje. Młodsze koleżanki będą więc mogły skupić się na dopingu dla drużyny I ligi.