Srebrna Jessica

Nasza zawodniczka Jessica Pluta została wraz z drużyna U16 Dolnego Śląska wicemistrzem kraju. W Dzierżoniowie zakończył się mecz finałowy XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej dziewcząt. W fatalnych warunkach atmosferycznych Łódź wygrała z Dolnym Śląskiem 2:0 i została mistrzem kraju okręgów do lat 16. Dolnoślązaczkom pozostał medal srebrny, co w sytuacji gdy broniły złotego medalu zdobytego przed rokiem (wówczas w drużynie grały wałbrzyszanki Miłek, Botor, J. Pluta i Smagur) jest niewątpliwie znaczącym sukcesem naszej kadry. Mamy więc kolejny sukces naszego klubu. Zaraz po meczu finałowym Jessica pojechała do Środy Śląskiej, gdzie na obozie do najbliższej niedzieli przebywa ligowy zespół AZS PWSZ.