Rezerwy wzięły przykład z pierwszej drużyny.

Tym razem nie w Boguszowie na słynnym Szczycie a na sztucznej nawierzchni w Wałbrzychu. Boisko rezerwowe okazało się tym razem pechowym miejscem. W pierwszych 45 minutach gra drużynie gospodarzy wyraźnie się nie kleiła. Goście strzelili gola, wałbrzyszankom nie wychodziło nic zupełnie. Dopiero ostatnie minuty pierwszej części pokazały drzemiący w zespole wałbrzyskim potencjał. Jedną z akcji na bramkę zamieniła też Daria Pluta. Wykorzystała dobrą postawę koleżanki z zespołu Katarzyny Brzeskiej i wykończyła akcję. Wyborna akcja. Zasłużony gol i kilka kolejnych okazji, które jednak nie zostały zamienione na bramki.

Po przerwie gra AZS PWSZ II Wałbrzych wreszcie wyglądała ta jak powinna. Dobrze grający zespół stwarzał sobie dogodne sytuacje. Po uderzeniu Brzeskiej piłka zatrzymała się na ręce rywalki i bezsprzecznie powinien być za to zagranie odgwizdany rzut karny. Niestety gwizdek milczał a kolejną kontrę zainicjowały zawodniczki z Bolesławic. Ostatecznie po jednej z nich piłka wylądowała na rzucie rożnym. Dośrodkowanie i najniższa zawodniczka na boisku umieszcza piłkę w siatce!! Co robiły obrończynie wałbrzyskiej drużyny?

Do końca spotkania wynik już się nie zmienił AZS przegrał z Darborem 1:2.

AZS PWSZ II WAŁBRZYCH - DARBOR BOLESŁAWICE 1:2 (1:1)

Skład: Urbańska (46' Ludwiczak) - Iwańczuk (75' Kałużna), Konopka, Mrozińska, Żurawska (87' Myjak) - Borkowska (80' Choińska), Mazurek (46' Furmankiewicz), Brzeska, Staranowicz (46' Lizoń) - Pełechata, Pluta D.

JZ