Porażka Rezerw

Druga drużyna naszego klubu nie sprostała w sparingu Miedzi Legnica. W spotkaniu trzecioligowców padł wynik 1-3 (0-1).

W pierwszej połowie oglądaliśmy wyrównane spotkanie, gdzie jedna i druga ekipa miała kilka akcji które powinny zakończyć się bramką. Dobrych sytuacji nie wykorzystały jednak Borkowska, Pluta i Żurawska przez co na przerwę schodziliśmy ze spuszczonymi głowami. W drugiej połowie do gry weszło sześć zmienniczek dzięki czemu przewaga na korzyść Miedzi zaczęła się powiększa de facto nie przekładając się na dużą liczbę sytuacji strzeleckich. Jednak przy naszym niewielkim zagrożeniu w ataku, a także przy dobrej skuteczności przyjezdnych przegrywaliśmy 3-0. Honorowe trafienie zaliczyła 5 minut przed końcem Jessica Pluta. Warto dodać, że zachowała się w tej akcji jak zawodowy piłkarz, dzięki czemu ze spokojem wpakowała piłkę do siatki. Na więcej tego dnia nie było nas po prostu stać.