Pierwszy u siebie

Piłkarki AZS zaczynają przed własną publicznością nowy sezon. Pierwszy mecz w niedzielę 14 sierpnia o godz. 11 na Stadionie Tysiąclecia przy ul. Ratuszowej 6. Rywalem jest brązowy medalista MP z poprzedniego sezonu Mitech Żywiec, który w pierwszej kolejce Ekstraligi PZPN swój mecz zremisował (AZS PWSZ wygrał zaś w Łodzi 3:2). Dla kibiców wałbrzyskich to pierwsza okazja obejrzenia w grze nowych pięciu piłkarek naszego klubu (Gradecka, Ratajczak, Dereń, Bezdziecka, Maciukiewicz). To jedna może nie być koniec zmian kadrowych, bo AZS PWSZ czyni starania w celu pozyskania zawodniczek z zagranicy, nie jest więc wykluczone, że pojawią się jeszcze akademickich barwach piłkarki z Serbii i Ukrainy. Warto też dodać, że następny mecz w Wałbrzychu nas zespół rozegra dopiero 4 września, więc zapraszamy na niedzielną wałbrzyską inauguracje sezonu 2016/17. Wstęp wolny.