Nasz piłkarski Mikołaj

Dziewczyny wpadły na dobry pomysł. W ramach promocji klubu i uczelni oraz naszych sponsorów wybrały się do szkół z prezentami piłkarskimi. I zabawiły się w Świętego Mikołaja. Piłkarki AZS PWSZ - wraz z trenerami - wystąpiły w roli Mikołaja i pojawiły się w dwóch wałbrzyskich szkołach. Tam spotkały się z uczniami PSP 2 iPSP 15 i wspólnie z nimi poprowadziły trening piłkarski. Uczniowie mieli także okazję pokonać w bramce wielokrotną reprezentantkę Polski Darię Antończyk. Pokazowy trening kończył się krótki meczem pomiędzy reprezentantami szkoły i drużyną AZS PWSZ. W dniu Świętego Mikołaja nie obyło się bez prezentów, obie szkoły, w których przeprowadzono zajęcia otrzymały od klubu piłki, a dzieci pamiątkowe gadżety.