Młodziczki później, pierwsza pauzuje

Przed nami kolejny weekend z AZS PWSZ, tym razem ponownie bez udziału pierwszej drużyny - cała ekstraliga pauzuje z powodu zgrupowania selekcyjnego reprezentacji Polski w Grodzisku Wielkopolskim w dniach 22.-25.10. Wspominaliśmy, że w sobotę młodziczki zmierzą się w meczu ligi terenowej z Górnikiem Wałbrzych, jednak ten mecz został przełożony na 26.10. na godzinę 16. Tym samym jako jedyne na boisko wyjdą w ten weekend rezerwy, które zmierzą się na własnym boisku z Mitechem II Żywiec. Przeciwnik to czwarty obecnie zespół w tabeli (8 meczów - 15 punktów), natomiast w poprzednim sezonie uplasował się w końcowej klasyfikacji na 10. pozycji. Wtedy też AZS PWSZ II rozegrał w Żywcu jedyne w historii spotkanie z tą drużyną wygrywając 2:1. Na wiosnę do rewanżu już nie doszło, gdyż Mitech do Wałbrzycha nie przyjechał i nasz zespół otrzymał trzy oczka za darmo. Liczymy na to, że i tym razem trzy punkty powędrują do nas. Serdecznie zapraszamy na ten mecz - początek w sobotę o godzinie 15 na stadionie Szczytu w Boguszowie.