Młodziczki jeszcze walczą

Pierwsza drużyna i rezerwy zakończyły już sezon, natomiast na placu boju pozostały młodziczki, którym pozostały do rozegrania jeszcze dwa mecze w lidze terenowej. Już jutro podopieczne trenera Łukasza Wawrzyniaka czeka bardzo ciężkie zadanie, zmierzą się bowiem z liderem, zespołem MKS Szczawno-Zdrój. Przeciwnik w 9 spotkaniach zgromadził 19 punktów i o 4 oczka wyprzedza drugiego w tabeli Górnika Boguszów-Gorce i trzeciego Górnika Wałbrzych. W pierwszym starciu pomiędzy tymi drużynami AZS PWSZ Wałbrzych przegrał z MKS Szczawno-Zdrój 1:2 i teraz liczymy na udany rewanż w wykonaniu naszych dziewcząt. Początek meczu w sobotę o 10 na stadionie przy ulicy Topolowej w Szczawnie-Zdroju - zapraszamy!