Gospodynie górą

Zwycięstwem AZS PWSZ Wałbrzych zakończył się rozgrywany na obiektach Aqua-Zdroju przy ulicy Ratuszowej międzynarodowy turniej z okazji 70-lecia sportu wałbrzyskiego. Po wygranej 4:0 w półfinale z Silesią Görlitz w decydującym spotkaniu nasz zespół napotkał na dużo większy opór ze strony czeskiej drużyny Lokomotiva Brno i po wyrównanej pierwszej połowie obie ekipy schodziły na przerwę przy wyniku bezbramkowym. W drugiej odsłonie AZS PWSZ był już zdecydowanie skuteczniejszy i po dwóch golach niezawodnej Anny Rędzi w 46. i 60. minucie oraz trafieniu Angeliki Smagur w 78. minucie to wałbrzyszanki okazały się najlepszym zespołem turnieju. Gratulacje dla naszych dziewczyn. Trzecie miejsce zajęła Silesia Görlitz, która w meczu o najniższy stopień podium pokonała Darbor Bolesławice 7:1.

Finał: AZS PWSZ Wałbrzych - Lokomotiva Brno 3:0 (0:0)
Bramki: Anna Rędzia 46', 60', Angelika Smagur 78'
AZS: Antończyk, Aszkiełowicz, Mesjasz, zawodniczka testowana, Kroczak, Jędras, Rędzia, Gonzalez, Najbuk, Smagur, Pluta

Mecz o trzecie miejsce: Silesia Görlitz - Darbor Bolesławice 7:1 (4:0)